Nie zastosowano rekomendowanych standardów?

Skontaktuj się z nami. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by promować efektywne i partnerskie praktyki.

Niska jakość i wysokie koszty przetargów reklamowych to wynik nieefektywnych procesów i praktyk biznesowych. Czasem braku kompetencji lub niewiedzy. Rzadko złej woli. Ale skutki dla całego rynku są te same. Marnujemy czas, pieniądze i pogarszamy jakość komunikacji marketingowej. Możemy to zmienić. To nasza wspólna odpowiedzialność za standardy rynku komunikacji marketingowej, koszty i efektywność współpracy Reklamodawców i Agencji.

  • Chcę podać swoje dane
  • Chcę zgłosić anonimowo

Zwiń Strzałka zwiń Wysyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR oraz Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów PSML w celu realizacji zgłoszenia naruszenia standardów, zgodnie z Polityką Prywatności, z którą się zapoznałeś/-łaś.

Abyśmy mogli dzielić się z Tobą informacjami o projektach, warsztatach, szkoleniach, badaniach, raportach, itp. zaznacz obie poniższe zgody, które są dobrowolne:

Pokaż pełną treść Strzałka Pokaż pełną treść Zwiń Strzałka zwiń Wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR w celach marketingowych, w tym informowania wyłącznie o ważnych projektach, np. szkoleniach, konkursach, badaniach, dobrych praktykach czy konferencjach, zgodnie z Polityką Prywatności, z którą się zapoznałeś/-łaś.

Pokaż pełną treść Strzałka Pokaż pełną treśćZwiń Strzałka zwińWyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną od Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR informacji handlowych zgodnie z art. 10 ustawy z 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (w tym informowania wyłącznie o ważnych projektach, np. szkoleniach, konkursach, badaniach, dobrych praktykach czy konferencjach) oraz na wykorzystywanie przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu ustawy z 16.07.2004 Prawo telekomunikacyjne.

Obiecujemy, że nie będziemy nadużywać Twojej cierpliwości i będziemy dzielić się wyłącznie ważnymi informacjami.

Wyślij

Wyślij